Leica prismad

Prisma GPR121Tahhümeetri mõõtekaugus ja täpsus sõltuvad paljuski prismast. Leica Geosystems prismad tagavad tahhümeetri spetsifikatsioonis ette nähtud täpsuse ja mõõtekauguse täielikult.

Leica prismad on toodetud kõrgkvaliteedilisest optilisest klaasist mis vastab täpselt spetsifikatsioonidele. Kõik peegelduvad pinnad on kaetud spetsiaalse kattekhiga, mis tagab selle, et prisma on peegelduv ka tolmus või kondensaadiga kaetuna.

Leica GPR ümarprismad

Leica GPR seeria prismad tarnitakse koos prismahoidja ja taustplaadigaLeica GPR121 Professional seeri prismad on toodetud kvaliteetsetest metallkomponentidest, mis tagavad täpsuse ja pika eluea. Leica GPR111 on soodsama hinnaga Basic seeria prisma mis on valatud prismahoidja ja taustplaadiga varustatud plastkorpusesse.

Leica miniprismad

Miniprismad mahuvad mugavalt instrumendi konteinerisse tänu oma väikestele mõõtmetele. Samas pakuvad nad suurt mõõtetäpsust. Leica GMP101 ja GMP111 on varutatud vesiloodi ja teravikuga.

Leica monitooringuprismad

Monitooringu prismad sobivad permanentseks paigalduseks ka ekstreemsetes tingimustes. Leica GPR112 prismal on patenteeritud õhuregulaator mis välistab kondensaadi tekke prisma tagaküljel. Lisavarustusena on saadaval vihmakaitse, mis kaitseb prismat vihma ja lume eest. Leica GMP104 Miniprisma on kinnitatud metallkorpusesse ning on eriti tugev ning täpne monitooringuprisma.

Märksõnad: Tooted, , , ,