Leica DISTO kasutajainfo


!!! See toode ei ole enam saadaval !!!

Andmed sellele lehel on ainult informatsiooniks ning kasutajatoe eesmärkidel.
Uuemad lehed samal teemal : , ,


DistoI.V.A. Leon kaudu on võimalk tellida ka laserkaugusmõõtjate lisavarustust, nagu näiteks taustplaadid ja filterprillid. Taustplaadid on mõeldud kasutamiseks pikemate distantside ja pindade, millelt laserkiir tagasi ei peegeldu, mõõtmisel. Filterprillid aitavad näha lasertäppi ka eredas (päikese) valguses sihtimisel.

Erinevalt paljudest teistest kaugusmõõtjatest mõõdab Leica Disto laserkaugusmõõtjad nähtava lasertäpi järgi, mitte täppi ümbritseva pinna järgi. Lasertäpi läbimõõt on 6mm/10m, 30mm/50m ja 60mm/100m. See võimaldab mõõta ka sõrestike elemente, väikeseid objekte, süviseid, jne.

Ligipääsmatu objekti kõrguse mõõtmiseks Pythagorase teoreemi või kaldesensori abil soovitame kinnitada kaugusmõõtja statiivile, sest ainult nii on tagatud mõõtmiste täpsus.

Laserkaugusmõõtja mõõtetäpsus sõltub lisaks mõõteriista tehnilistele omadustele ka Disto asendi valikust ja fikseerimisest.

Ärge kunagi suunake laserkiirt inimese silma või peegelduvatele pindadele. Niimoodi võite kahjustada enda või ümbritsevate nägemist.

Peegelduvatelt pindadelt, nagu näiteks vesi, jää, poleeritud metall, kvarts, jne ei ole võimalik mõõta. Niisuguste pindade mõõtmiseks tuleb kasutada taustplaati.

Disto laserkaugusmõõtjate remondiks ning kontrooliks palume OÜ I.V.A. Leon’iga ühendust võtta telefonil 656 5110 või e-maili iva@ivaleon.ee kaudu.

Loe täpsemalt Leica DISTO laserkaugusmõõtjatest: Leica Disto laserkaugusmõõtjad.

Lisainfot leiate ka Leica DISTO laserkaugusmõõtjate koduleheküljelt www.disto.com .

Märksõnad: Tooted, , ,