Leica GPS1200 GPS seadmete rent

Leica GPS1200Pakume rendiks Leica GPS System1200 komplekti (2 x GX1230 GPS real-aja vastuvõtja + raadio ja GSM side + lisavarustus vastavalt kokkuleppele).

GPS rentijale vajalikud andmed

Referentsjaam tuleb seada punktile, mille koordinaadid on teada kas WGS84 või L-Est’97 süsteemis. Koht peaks olema võimalikult lage et tagada hea satelliitide nähtavus.

Kasutaja poolt defineeritud (mitte WGS84 ega L-Est’97) koordinaatide süsteemis mõõtmiseks peab mõõtepiirkonnas olema eelnevalt vähemalt 3 punkti, mille kohta on teada kooordinaadid kasutaja poolt valitud süsteemis. Peale nende tuntud punktide GPS’iga üle mõõtmist ning GPS vastuvõtja arvutusi on võimalik alustada geodeetilisi mõõtmisi Teie poolt valitud koordinaat-süsteemis Teie poolt üle mõõdetud vähemalt 3 tuntud punkti piirkonnas.

RTK (real -time kinematic) mõõtmistel on mõõdetava punkti koordinaadid ja mõõtetäpsus kohe näha.

Kiire (10Hz) positsiooni uuendamine tagab selle, et ka väljamärkimine sujub kiirelt ja mugavalt. Kui on vaja maha märkida suurem kogus punkte, siis soovitame andmed enne rentimist e-mailiga (iva@ivaleon.ee) meile saata. Sellisel juhul jääb ära andmete käsitsi GPS vastuvõtjasse sisestamine.

Mõõtmise käigus ette tulevad küsimused on võimalik esitada Aarne Toompark’ile tel 656 5110.

Andmete ülekandmine arvutisse, kasutajakoolitus ning vajadusel andmetöötlus sisaldub rendi hinnas. Mõõteandmed saadame kliendile e-maili teel, .TXT failina. Lisaks koordinaatidele anname kaasa ka täpse mõõteraporti, kus on näha mõõtmiste täpsus, mõõteaeg, satelliitide arv, GDOP, PDOP, HDOP, VDOP, jne.

GPS1200 seadmed võimaldavad kasutada ka GNSS püsijaamade korrektsioonisignaali. I.V.A. Leoni püsijaamadest loe täpsemalt siit: IVANET.

Hinnad

Rendiseadmed antakse välja kahepoolse rendilepingu alusel.

Seadmete väljastamise ja tagastamise koht on OÜ I.V.A. Leon kontor, Laki põik 2, Tallinn.

Rendi hinnas sisaldub esmane koolitus ja andmetöötlus.

0.5 päeva 33.00 €
1. päev 59.00 €
Järgnevad päevad 53.00 €
Vajadusel lisandub hindadele tasu GSM side kasutamise eest 0.06 eurot minut.
  • Hindadele lisandub käibemaks 22%.
  • Nädalavahetusel lisandub rendihinnale 5€ + käibemaks 22%.
  • GPS/GNSS seadme rendis sisaldub RTK korrektsioon meie püsijaamadelt.
  • Hind ei sisalda seadme ja tarkvara kindlustust.
  • I.V.A. Leon jätab enesele õiguse hindu muuta.
Märksõnad: Tooted, , , , , , ,